Jauna kārtība pacientu pieņemšanā #COVID19

Informējam, ka no 11. oktobra JV klīnikā strādā saskaņā ar MK noteikumiem Nr.662.

11. oktobrī stājas spēkā Latvijas Ministru kabineta apstiprinātās izmaiņas kārtībā, kas nosaka pacientu apkalpošanu medicīnas iestādēs saistībā ar Covid-19 ierobežošanu. Valdības apstiprinātās izmaiņas paredz, ka no 11. oktobra pacientiem, dodoties uz izmeklējumiem, konsultācijām vai ārstēšanu medicīnas iestādē, būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Savukārt nevakcinētajiem pacientiem pirms izmeklējuma vai vizītes klīnikā jāuzrāda derīgs un negatīvs Covid-19 tests, kas veikts atbilstoši SPKC algoritmam ne vēlāk kā 48 stundas pirms izmeklējuma.

Atgādinām, ka klīnikā tiek nodrošināta epidemioloģiski droša pakalpojumu sniegšanas vide pacientiem, tiek veikti visi nepieciešamie drošības pasākumi, lai vizīte klīnikā būtu droša un komfortabla visiem mūsu klientiem un pacientiem.

Pieteikties pakalpojumiem var zvanot pa tālruni 27835618. Ņemot vērā Covid-19 izplatības palielināšanos, aicinām pacientus precīzi ievērot noteikto izmeklējuma vai konsultācijas sniegšanas laiku. Tas nepieciešams, lai klīnikā neveidotos cilvēku nevajadzīga pulcēšanās un maksimāli izslēgtu jebkādu inficēšanās risku.

Citi raksti: